Fiyat Teklifi

İhtiyaçlarınıza göre çalışma yaparak, size özel fiyat çalışması yapıyoruz

Lastik Patlatan

Hakkımızda

2004 yılında kurulan firmamız, kuruluşundan bu güne kadar özellikle yurt dışından temin edilen spesifik ürünlerle ilgili, Türk Emniyet Teşkilatı, Orman Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığınca açılan ihalelere iştirak etmektedir.

İhaleler öncesi ilgili kurumlarla yürütülen çalışmalarda elde edilen veriler ışığında, titizlikle yürütülen AR-GE çalışmaları neticesinde aşağıda belirtilen ihaleleri kazanan firmamız, ihale konusu işlerin tamamını yerli imkanlarla üretimlerini tamamlayarak kurumlara teslim etmiştir.

Aldığı işleri her seferinde ilgili kurum yetkililerinin üstün beğenisi ile teslim eden firmamız aynı zamanda yabancı menşeli ürünleri yerli imkanlarla üreterek söz konusu malzemelerin millileşmesini sağlamıştır.

Tüm müşterilerimize kaliteden ödün vermeden kesintisiz hizmet ve ürünler sunmak üzere, maksimum kalitede ki ürünlerimizi, en uygun fiyata sağlayabilmek için sürekli çalışıyoruz.

İhtiyaçlarınıza yönelik, çeşitli yeni alternatif ürün ve hizmetler sunmak üzerinde sürekli çalıştığımız hedeflerimiz arasındadır.

Tüm çalıştığımız kurum ve firmalara, bize duydukları güvenden ve verdikleri destekten dolayı teşekkürlerimizi sunarız.