Fiyat Teklifi

İhtiyaçlarınıza göre çalışma yaparak, size özel fiyat çalışması yapıyoruz

Lastik Patlatan

Lastik Patlatan

Polis ve Askeri yetkililerin arama ve kontrol noktalarından kaçan, DUR ikazlarına rağmen kaçmaya devam eden sürücü ve araçların yavaşlatılması / durdurulabilmesi için kullanılan kaliteli ve uygun maliyetli tekerlek söndürme aracıdır.

Etkili ve Güvenli

Türkiye’de ve dünyada araç takip ve yakalama sistemleri içerisinde kullanılan en etkin, en güvenli ve en erken çözüme ulaştıran araç durdurma sistemidir.

Güvenli Hava Tahliyesi

Araç tekerlerinde bulunan hava basıncını, aracı belirli bir mesafede durmaya zorlayacak şekilde güvenli bir şekilde tahliye etmek üzere tasarlanmıştır.

Sistemin kullanılmasının öncelikli amacı, kaçan aracın durdurulması sırasında en az zararın oluşmasını sağlamak ve daha da önemlisi görevlilerin ve masum diğer tanıklarının yaralanmasını engellemektir.

Fıss Break Yol Kapanı sistemi Türkiye’de yaklaşık 3.000 kovalama anında başarıyla ve güvenle kullanılmıştır.

Bu sistemin bu şekilde başarılı olmasının arkasında, üniteyi kuran ekibin eğitimli olmasının yanı sıra, kullanma prosedürlerini yerinde ve doğru bir şekilde kullanılmasına bağlıdır.
Özellikle yüksek hızlı kovalamalarda minimum hasar ve zarar ile güvenli bir şekilde kullanılması için Kullanma Talimatlarına uyulmalıdır.

Ürün Uzunluğu

Yol Kapanı Sistemi 3 farklı uzunlukta üretilmiştir

  • 7 Metre
  • 9 Metre
  • 11 Metre

Her ürün setinde 8 farklı parça bulunur.